پرسش‌های متداول

راه‌های ارتباطی با کارشناس نشریه چیست؟

تلفن: 35303311-115(98+)


 


نمابر: 35303311-115(98+)


 


ایمیل نشریه: jtpd@umz.ac.ir


 


ایمیل سردبیر: h.roradeh@umz.ac.ir 


 


ایمیل مدیر داخلیsm_mirtaghian@atu.ac.ir 

مقاله خود را به چه صورت برای نشریه ارسال کنیم؟


1-ثبت‌نام در سامانه؛ 2-ثبت‌نام تمامی نویسندگان در سامانه؛ 3- بارگذاری فایل‌های ورد مقاله (متن اصلی و نام نویسندگان)، گزارش مشابهت یابی، تعهدنامه، تعارض منافع در سامانه و سایر فایل‌های موردنیاز مطابق چک‌لیست.


آیا لازم است اسامی همه نویسندگان مقاله در سامانه ثبت شود؟


بلی. لازم است نویسندۀ مسئول در سیستم ثبت‌نام کند و پس از ثبت‌نام همۀ نویسندگان نیز از مسئولیت خود در رابطه با مقاله آگاه باشند. ترتیب نام افراد و مسئولیت هر یک از آن‌ها باید در مقاله شفاف باشد. هم‌چنین یادآور می‌شود پس از پذیرش مقاله به‌هیچ‌عنوان امکان تغییر نویسنده مسئول و یا افزودن و کم کردن نام افراد و یا تغییر ترتیب اسامی امکان‌پذیر نیست.


اگر نام کاربری و رمز عبور خود را فراموش کنم، چه باید بکنم؟


بر روی گزینۀ ورود به سامانه در بالای صفحه سمت چپ کلیک کنید. سپس بر روی گزینۀ رمز ورود به سامانه را فراموش کرده‌ام! کلیک کنید. آدرس ایمیلتان که در سامانه ثبت کرده­اید از شما درخواست خواهد شد. سپس ایمیلی دریافت خواهید کرد که به شما اجازۀ تغییر رمز ورود را خواهد داد.


آیا نشریه برای بررسی و چاپ مقالات از نویسندگان هزینه دریافت می‌کند؟
نشریه مبلغ شش میلیون ریال بابت پردازش مقاله در دو مرحله (دو میلیون ریال بعد از تعیین داوران و چهار میلیون ریال بعد از پذیرش مقاله توسط داوران) دریافت می کند. سایر هزینه‌ها از سوی دانشگاه مازندران پشتیبانی مالی می شود. پیگیری مقاله ارسال‌شده به سامانه به چه صورت است؟


به سامانه نشریات مراجعه و از طریق رمز و پسورد وارد کارتابل شخصی در سامانه شوید.


چگونه می‌توان مقاله را در کمترین زمان ممکن پذیرش و چاپ کرد؟

1-قبل از ارسال مقاله، راهنمای نویسندگان در سامانه نشریه به‌دقت مطالعه شود و مقاله مطابق فرمت مجله آماده و ارسال شود. 2-قبل از ارسال مقاله اهداف  چشم‌انداز نشریه به‌دقت مطالعه شود که مقاله ارسالی با اهداف نشریه مغایرت نداشته باشد. 3-به نوآوری در مقاله ارسالی توجه ویژه شود. 4- قبل از ارسال مقاله کیفیت نگارشی مقاله به‌دقت موردتوجه قرار گیرد.