اخبار و اعلانات

انعقاد تفاهمنامه

فصلنامه برنامه‏‏ ریزی و توسعه گردشگری به موجب تفاهمنامه مورخ 1401/09/30 منعقد شده میان دانشگاه مازندران و انجمن علمی مدیریت کسب و کار ایران- شعبه مازندران از همکاری مشترک با این انجمن جهت انتشار برخوردار است.

مطالعه بیشتر

راه اندازی درگاه پرداخت الکترونیکی سامانه نشریات دانشگاه مازندران

با کمال خرسندی به اطلاع می رساند درگاه پرداخت الکترونیکی سامانه نشریات دانشگاه مازندران فعال شده و هم اکنون پرداخت آنلاین برای نویسندگان محترم امکان پذیر شده است. نویسندگان مسئول محترم می توانند در مرحله پرداخت هزینه ها به پروفایل مقاله خود مراجعه و وارد صفحه پرداخت اینترنتی شده و به صورت آنلاین اقدام به پرداخت هزینه کنند.  

مطالعه بیشتر

کسب کیفیت و رتبه عالی با ضریب تاثیر 0.684

با کمال مسرت به اطلاع پژوهشگران گرامی می ساند که ضریب تاثیر فصلنامه علمی-پژوهشی برنامه ریزی و توسعه گردشگری دانشگاه مازندران در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام(ISC)   در سال 1395  0.684 بوده و بر اساس سامانه ISC دارای کیفیت عالی (Q1)  است. همچنین بر اساس سامانه کمیسیون نشریات وزارت عتف، این نشریه در رتبه عالی (A) قرار دارد. فصلنامه علمی پژوهشی برنامه ریزی و توسعه گردشگری دانشگاه مازندران این موفقیت بسیار مهم و ارزشمند را به جامعه علمی کشور تبریک می گوید.

مطالعه بیشتر

در ارزیابی نشریات توسط دفتر برنامه ریزی و سیاستگذاری امور پژوهشی، رتبه نشریه برنامه ریزی و توسعه گردشکری «سطح یک» معرفی گردید

بر اساس اطلاعیه مدیر کل محترم دفتر برنامه ریزی و سیاستگذای ر پژوهشی، ارزیابی نشریات علمی بر اساس شاخص‌های اعلام شده به انجام رسید.   دفتر برنامه ریزی و سیاستگذاری امور پژوهشی با هدف ارتقای نشریات علمی کشور، طرح رتبه بندی نشریات علمی را در بهمن ماه 1393 بر اساس شاخص‌های مهمی چون وضعیت انتشار، نمایه در پایگاههای اطلاعات علمی، دارا بودن سامانه استاندارد و تکمیل اطلاعات در سامانه ارزیابی نشریات علمی مورد بررسی و ارزیابی قرار داد و بر این اساس رتبه نشریه برنامه ریزی و توسعه گردشگری «سطح یک (A)» ارزیابی گردید. علاقمندان می توانند جهت ...

مطالعه بیشتر

دریافت درجه علمی-پژوهشی فصلنامه برنامه ریزی و توسعه گردشگری

بر اساس نامه شماره 60291/18/3 مورخ 30/4/1392 کمیسیون محترم بررسی نشریات علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری؛ فصلنامه برنامه ریزی و توسعه گردشگری موفق به کسب اعتبار علمی پژوهشی از شماره 1 تابستان سال 1391 تا تیر ماه 1394 شده است.

مطالعه بیشتر